neděle 26. ledna 2014

Yoga and Coffee Diary: Jak si užít město jinak

1) Vemte si den volna

Jde to sice praktikovat i o víkendu, ale s víkendem už člověk tak nějak počítá a má ho prošpikovaný aktivitami. Během soboty či neděle chce také člověk strávit čas se svými nejbližšími, aby ho neznali pouze v popracovním polomrtvém a nepřítomném stavu, takže je lepší si najít volný den v pracovním týdnu.

2) Pijte doma kávu a dívejte se z okna

Kdy jste si naposledy dovolili doma spočinout a jen tak nic nedělat?

3) Běžte na polední jógu

Užijte si pocit, že jdete cvičit úplně uvolnění, nezatížení pracovními problémy. Trochu nejogínsky si můžete vychutnat i to, že po hodině nemusíte zpátky do práce jako většina vašich spolujógujících.
V rámci zachování harmonie a dobrých vztahů mezi cvičícími si tuto informaci nechte pro sebe.

4) Nechte si doporučit dobrou vegetariánskou restauraci, ve které jste ještě nebyli

Možná Vám s adresou pomůže lektorka jógy či ochotná paní recepční. Jelikož všichni, co mají co do činění s jógou mají v popisu práce být velmi milými, úspěch je zaručen.

5) Projděte si část města (stačí jedna ulice), ve které se normálně nepohybujete

Vnímejte neznámé obchody, výlohy, lidi. Nechte v sobě probudit objevitele, když vaše nohy kráčí po místech, kde jste ještě nikdy nebyli. Třebaže to místo je za rohem od vašeho bydliště.

6) Nechte se přilákat atmosférou kavárny, kterou objevíte na svých toulkách

V kavárně vytáhněte tužku a papír a pište cokoliv vás napadne nebo veďte se sebou písemný rozhovor a napište si na papír otázky jako co je pro mě důležité?, ...

Doporučuji:
1) Studio Karma yoga, kde se můžete dostat i za 89Kč za hodinu. Posledně jsem vyzkoušela dynamičtější flow yogu se zahraniční lektorkou Rashidou. Takže jsem si kromě těla a ducha procvičila i poslech angličtiny. www.karmayoga.cz
2) Oběd v indické restauraci http://www.thepind.cz/menuPage.php
3) Skvělou kávu v příjemném designovém prostředí v Café Pavilon http://www.pavilon.cz/cafe-pavilon.htmlŽádné komentáře:

Okomentovat